hl1

Aktivity a kroužky

rounded_img

Malý zahradník

Kdo má rád květiny a rostliny a rád by si některé sám vypěstoval, naučil se o ně starat, tak ráda pomůžu a ukážu jak na to.

 • Pro děti od 4 let, počet max 10 dětí.
 • Pomůcky: tričko
 • Kdy: v podělí od 15.hod ve třídě Motýlků, terasa nebo zahrada, 30.min.
 • Cena: 900,- (100 kč v hotovosti na rostlinky)

rounded_img

Malí kuchaři

Kroužek je vhodný pro všechny děti, chlapce i děvčata, kteří rádi doma pomáhají s vařením. Vyzkouší si přípravu slaných i sladkých pokrmů (pomazánky, chlebíčky, ovocné i zeleninové saláty a jiné pochoutky). Děti jsou vedeny k odpovědnosti za úklid.

 • Pro děti od 4 let.
 • Pomůcky: zástěrku, krabičku, ve které si odnesou pokrm domů.
 • Kdy: v pondělí od 15.45 hod., 30.min
 • Cena: 900,- (100,- na měsíc na suroviny)

rounded_img

Angličtina pro děti

Kroužek je určen pro předškolní děti. Pomocí her, písniček a říkadel se dětí v prostředí, kde slyší jen angličtinu, naučí postupně rozumět a reagovat na anglické pokyny. Naučí se zpívat anglické písničky a porozumět jim. Způsobem, který je dětem nejbližší, se takto seznámí s cizím jazykem. Celým kurzem bude děti provázet kamarád Joshua, který jim usnadní komunikaci a odstraní ostych.

 • Kdy: v úterý a čtvrtek
 • Cena: 1700,-

rounded_img

Kreativní vytváření

Tvoření, modelování, výroba šperků, stříhání, lepení, kreslení a nejrůznější vyrábění. Fantazii se meze nekladou. Kroužek pro starší děti, co rády něco vytváří. Děti si vyzkouší moderní zajímavé techniky a všechny výrobky si potom odnesou domů.

Maximální kapacita 10 dětí.

 • Kdy: Každou středu od 15:15 – 15:45 ve třídě Berušky
 • Cena: 900,- Kč (za pololetí)
 • Lektorka: Bučková Miroslava

rounded_img

Český jazyk pro děti MŠ

Kroužek je připraven pro děti s odlišným mateřským jazykem ve věku 3 – 6 (max. 7) let. Hlavním cílem výuky je posílit schopnost dětí komunikovat bez zábran a ostychu se svými vrstevníky a s dospělými v běžných každodenních situacích. Lektorky individuálně přistupují k jazykovým potřebám dětí a vhodně volí způsob výuky.

 • Dvě skupiny:
 • 1. Začátečníci, mírně pokročilí (věk: 3 – 5 let) – lekce:
 • úterý od 8:30 do 9:00, pátek od 9:00 do 9:30
 • 2. Pokročilí, předškoláci (věk: 5 – 7 let) – lekce:
 • pondělí od 9:30 do 10:00, úterý od 9:30 do 10:00

Důležité informace